Struktura społeczna, instytucje

Magnes 10 przykazań Bożych
Dla osób szczególnie wierzących, które chcą codziennie przypominać sobie zasady Dekalogu polecamy magnes 10 Przykazań Bożych. Jest wykonany z drewnianej sklejki, co sprawia, że może stać się drobną, rustykalną ozdobą w kuchni. Tego typu niepowtarzalny gadżet z treścią Dekalogu będzie wspaniałym upominkiem dla prawdziwego Chrześcijanina.
Granty dla doktorantów
W ramach działalności Narodowej Agencji Wymiany Narodowej możliwe jest skorzystanie z oferty, która może pomóc naukowcom i dodatkowo ich rozwinąć. Granty dla doktorantów oraz pracowników naukowych są ciekawym sposobem na odbycie stażu czy wyjechanie na inny uniwersytet w ramach wymiany. Możliwe jest również przyjęcie u siebie zagranicznych pracowników.
Agencja detektywistyczna Warszawa
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty, jaką przedstawia nasza profesjonalna agencja detektywistyczna Ex Facto. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasze biuro. Przyjmujemy tutaj każdego, kto pragnie odszukać zaginioną osobą, zlecić nam wywiad gospodarczy lub rozwiązań wieloletnią tajemnicę. Nasi detektywi to osoby doświadczone i cechujące się profesjonalnym podejściem do każdej sprawy. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
© www.innowrota.pl.