Odpoczynek, zabawa

Karczma piwna
Z naszym zespołem nie da się nudzić! Towarzyszymy Wam podczas różnego rodzaju spotkań, w tym także przeznaczonych dla konkretnych środowisk. Organizowana przez nas karczma piwna doskonale znana jest wśród górników - to tradycyjna impreza z konkursami, która odbywa się od połowy listopada do połowy stycznia.
wynajem hal
Polecamy wynajem hal namiotowych. Polska jest krajem, w którym niezwykle popularne są imprezy handlowe na świeżym powietrzu. A najlepszym sposobem na szybkie ich zorganizowanie są właśnie oferowane przez nas rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszym asortymentem na witrynie internetowej.
Balony litery
W sklepie internetowym Decor Place oferujemy szeroki wybór dekoracji okolicznościowych dla odbiorców z Warszawy i nie tylko. Balony litery wykonane z wysokiej jakości odpornej folii błyszczącej są pompowane helem, dzięki czemu wspaniale unoszą się w powietrzu. Dają tym samym możliwość do przygotowywania oryginalnych dekoracji na każdą okazję: napisów, życzeń, transparentów, gratulacji i wielu innych. Jesteśmy dostawcą materiałów, ale także sami projektujemy wszechstronne dekoracje oraz ozdoby, między innymi powitalne girlandy.
pokój W gąszczu tajemnic
Jesteśmy katowickim escape roomem, który zapewnia angażującą rozrywkę i najciekawsze łamigłówki. Wszystkim osobom, które nie boją się nowych wyzwań lub takim, które mają już jakieś doświadczenie w rozwiązywaniu zagadek, polecamy nasz pokój W gąszczu tajemnic. Jest on utrzymany w klimacie fabularnym, a na wydostanie się z pomieszczenia macie tylko 60 minut.
© www.innowrota.pl.