Ogłoszenia multimedialne, reklamodawcy

Stemple
Firma Wagraf zajmuje się produkcją opraw do stempli. Tworzymy oprawy zarówno do tradycyjnych polimerowych i gumowych pieczątek, jak i do nowych technologii PRE-INK. Sami również opracowujemy nowatorskie rozwiązania, między innymi wprowadziliśmy tuszowanie wielobarwne w datownikach. Oferujemy Państwu ponad 15 rodzajów produktów w różnych kolorach.
Agencja reklamowa Szczecin
Propozycja, którą kieruje do Państwa nasza agencja reklamowa ze Szczecina obejmuje różnego rodzaju działania zmierzające do kreowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację kampanii reklamowej w zakresie przygotowania koncepcji, wykonania projektu, jak również realizacji idei. Niemal od początku istnienia, nasza agencja to również drukarnia. Dlatego też nasza oferta obejmuje druk wielkoformatowy, jak również wykonanie naklejek do oklejania samochodów. Polecamy!
Agencja reklamowa
Promocja firmy wymaga stosowania coraz nowszych metod. Formą wartą uwagi jest reklama zewnętrzna w Krakowie, która jest spotykana na ulicach wszystkich dużych miast. Ekrany diodowe i telebimy LED o przekątnych kilku metrów emitują kolorowy obraz wysokiej jakości. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą jaką proponuje nasza agencja reklamowa. Nowoczesne rozwiązania dobrze dobrane i opracowane mogą przynieść znaczy wzrost obrotów firmy.
Audyt mediowy
Usługi naszego Instytutu skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw, które reklamują w mediach swoje produkty i szukają sposobu, by kampanie mogły być prowadzone sprawniej i po mniejszych kosztach. Audyt mediowy i bieżący monitoring pomagają w ustaleniu strategii, oferujemy również doradztwo w trakcie biznesowych negocjacji i przetargów.
dyplom na zakończenie roku szkolnego
Podkreślenie i uhonorowanie wzorowego ucznia dyplomem na zakończenie roku szkolnego, żeby zmotywować go do dalszej nauki w następnym roku szkolnym, aby otrzymać kolejny dyplom na następnym zakończeniu roku szkolnego. Nasz sklep oferuję co roku nowe i wyjątkowe dyplomy gotowe do wydruku dla każdego ucznia.
Fotografia prasowa
Jesteśmy firmą, której zadaniem jest dostarczanie danych programowych EPG oraz tworzenie treści informacyjnych. Wykonywana przez nas fotografia prasowa gwarantuje najlepsze ujęcia oraz staranność form przekazu. Nasza agencja zajmuje się aktualizowaniem logotypów stacji. Tworzymy neewslettery agencyjne.
Pudełka ozdobne z nadrukiem
Eleganckie pudełko prezentowe to idealna opcja dla tych, którzy chcą podkreślić wyjątkowość swojego upominku. Pudełka ozdobne z nadrukiem są nie tylko funkcjonalne, ale też pięknie wykonane. Doskonale pasują do różnych okazji, takich jak urodziny, rocznice czy święta. Ich elegancki design i staranne detale sprawiają, że każdy podarunek staje się jeszcze bardziej wartościowy. Pudełko prezentowe jest nie tylko praktyczne, ale też estetyczne, dzięki czemu z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. To doskonałe rozwiązanie, które pozwoli w wyjątkowy sposób zaprezentować unikalne prezenty.
Nadruki na koszulkach
Zachęcamy do sprawdzenia na naszej stronie internetowej, jakie liczne usługi świadczy dla Państwa nasza drukarnia, gdzie wykonywane są m.in. wysokiej jakości nadruki na koszulkach, jakie oferujemy Państwu w najbardziej atrakcyjnych. Zapraszamy także do kontaktowania się z naszymi doświadczonymi specjalistami, którzy są w stanie dobrać dla Państwa najlepszą metodę, dzięki której będziecie Państwo mieli pewność, że Państwa nadruk na koszulce będzie trwałym i odpornym na ścieranie.
Producent piłek nożnych
Kreacja własnej marki sportowej to Twój cel, nie czekaj ani chwili dłużej! Z nami spełnisz swoje marzenia. Jako producent piłek nożnych stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodność modeli, które cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim trwałością i precyzją każdego strzału. Takie rzeczy to gwarancja najwyższego poziomu gry. Pozwól, by Twoje logo lśniło! U nas szyjemy marzenia. Skontaktuj się, a pomożemy Ci stworzyć ideał.
© www.innowrota.pl.