Gotowanie

Catering Poznań
W wielkich miastach wojewódzkich ludzie zawsze pragnęli tego aby sfera świadczenia usług cateringu była dość rozwinięta i stała na wysokim poziomie. W tego typu liście usług obecnie jedną z czołowych pozycji zajmuje z pewnością nowoczesnym Vip Catering. Poznań jest tym miejscem gdzie wykonywane jest to najlepiej ponieważ przez ostatnie lata powstały tam specjalnie do tego restauracje.
Sala bankietowa Warszawa
Nasza sala bankietowa zlokalizowana jest w Warszawie. Można u nas wyprawić dowolną imprezę okolicznościową: wesele, osiemnastkę, chrzciny czy przyjęcie firmowe. Zapewniamy zarówno pyszny catering, jak i sprawną obsługę kelnerską. Dbamy o elegancką oprawę, dekorując stoły według indywidualnych życzeń klientów. Zapraszamy!
Maca tabletki
W tak stresujących czasach jak dzisiejsze pomoc w postaci wykorzystywania zróżnicowanych suplementów diety jest zdecydowanie wskazana. Tabletki maca, jakie znajdziecie Państwo w asortymencie naszej firmy to produkty, dzięki którym zatroszczycie się zarówno o swoją pamięć, jak i potencję. Dzięki licznym węglowodanom, witaminom czy pierwiastkom, które znajdują się w składzie proponowanych pastylek różnicę w samopoczuciu zauważycie bardzo szybko. Znajdziecie też u nas zieloną herbatę czy grzybki reishi.
sklep z odżywkami
Zajmujemy się dystrybucją preparatów sportowych, w tym odżywek białkowych oraz żeli energetycznych. Polecamy także suplementy na energię dla osób uprawiających sport zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. W ofercie posiadamy również kwasy tłuszczowe w tabletkach oraz środki wspomagające odchudzanie.
Regały chłodnicze
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lodówek dla punktów handlowych i usługowych w branży gastronomicznej. Jako producent oferujemy nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie. W naszym katalogu znajdą Państwo funkcjonalne regały chłodnicze oraz lady dla sklepów spożywczych i mięsnych, cukierni, restauracji, supermarketów itp.
Pierogi
Smaczne, pożywne, domowe pierogi - Warszawa. Jeżeli tak jak my uważasz, że domowe jedzenie jest najlepsze, skorzystaj z naszej oferty. Kupując nasze wyroby garmażeryjne możesz być pewien, że zaskoczą Cię doskonałym smakiem. Gwarantujemy wyjątkowo niskie ceny, które sprawiają, że nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
Urządzenie do pakowania
Nie lubisz marnować jedzenia? Ile razy zdarzyło się, że wyciągnąłeś z lodówki wędlinę, która już była nieświeża, choć miała dopiero kilka dni? Urządzenie do pakowania próżniowego Vacus będzie dla ciebie idealne. Zapakuj produkt bez powietrza i ciesz się jego świeżością nawet pięciokrotnie dłużej niż normalnie.
© www.innowrota.pl.