Fabryka zdrowia i siły

Zdrowa dieta
Czas na zdrową dietę! Odrzucamy tłuszcze, wprowadzamy węglowodany! Od dzisiaj będziesz kochał owoce i warzywa oraz delektował się każdym kąskiem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania. Zmień tryb swojego życia razem z naszym dietetykiem. Zapraszamy!
Dentysta Poznań
ABC-DENT udowodni, że leczenie zębów może być bezbolesne - nawet osobom o niskiej tolerancji na ból. Dobry dentysta, jakim jest lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska przyjmująca swoich pacjentów w Poznaniu, to przede wszystkim fachowiec z doświadczeniem pracujący na nowoczesnej aparaturze. Nasza placówka ma do zaoferowania pełen zestaw zabiegów: od leczenia i wybielania zębów, przez profilaktykę, aż po leczenie kanałowe i profesjonalne podejście do kobiet ciężarnych. W razie potrzeby i na życzenie pacjenta stosowane jest nowoczesne i bezbolesne znieczulenie komputerowe.
Zabiegi ortopedyczne
W ramach działalności naszego prywatnego szpitala, wykonujemy także operacje, które mają przywrócić sprawność w uszkodzonych narządach ruchu. Zabiegi ortopedyczne często polegają na rekonstrukcji zerwanych więzadeł, osadzeniu endoprotezy, oczyszczaniu stawu, czy też przestawieniu kości. Sanvimed to miejsce, w którym mogą Państwo umówić się na konsultacje specjalistyczną. Lekarz po zbadaniu stanu zdrowia pacjenta może go skierować na jedną z operacji, które wykonujemy w naszym szpitalu. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty.
Łóżka medyczne
Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do ośrodków rehabilitacyjnych, opieki i ochrony zdrowia, a także mieszkań i domów prywatnych naszych Klientów, wyjątkowe łóżka medyczne. Gold-Med to dystrybutor renomowanej firmy Prometal ELBUR, który w swojej ofercie posiada również szafki, stoliki, komody oraz meble obiektowe, w tym szafy oraz stoły jadalne. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków zarówno osobom chorym, jak i ich opiekunom, czy członkom rodziny.
Skolioza leczenie
Witamy w Centrum Medycznym Karpacz. Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON są bardzo atrakcyjną ofertą dla osób niepełnosprawnych, których nie stać na korzystanie z ofert prywatnych sanatoriów. My współpracujemy z instytucjami wspomagającymi osoby chore. Oferujemy leczenie pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, psychicznymi, okulistycznymi, jak i z problemami z kręgosłupem, w tym skoliozą. Prowadzimy również rehabilitację kobiet po mastektomii. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów udziału w programie dotacji.
Leczenie kanałowe Wrocław
Dentalest to m.in. wyjątkowy salon kosmetyczny, znajdujący się we Wrocłąwiu. Każda kosmetyczka pełniąca tutaj swoje obowiązki zadba o Państwa najwyższy komfort, jak również o odpowiedni klimat zabiegu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym każde ciało zyska nieocenioną pomoc w zakresie relaksu, odprężenia i ujędrnienia. Jeśli chcą Państwo poczuć czym tak naprawdę jest przyjemność zapraszamy do naszego salonu.
Diagnostyka prenatalna Łódź
Jesteśmy prywatnym, łódzkim gabinetem ginekologicznym, który oferuje między innymi możliwość prowadzenia ciąży przyszłym mamom oraz dokonania kontrolnych badań USG. Dostępna jest u nas także diagnostyka prenatalna oraz ultrasonograficzna 2D, 3D oraz 4D. W ramach naszych usług można również zasięgnąć porady dermatologicznej.
Biopreparaty
Szukasz najbardziej skutecznego i bezpiecznego rozwiązania do utylizacji ścieków? Wypróbuj biopreparaty do szamb i oczyszczalni ze strony Biobakt. To sprawdzony wybór, który skutecznie eliminuje szkodliwe związki i przykre zapachy. Oprócz tego jest bakteryjny skład zapewnia dbałość o naturalne środowisko.
© www.innowrota.pl.