Fabryka zdrowia i siły

Zdrowa dieta
Czas na zdrową dietę! Odrzucamy tłuszcze, wprowadzamy węglowodany! Od dzisiaj będziesz kochał owoce i warzywa oraz delektował się każdym kąskiem. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania. Zmień tryb swojego życia razem z naszym dietetykiem. Zapraszamy!
Dentysta Poznań
ABC-DENT udowodni, że leczenie zębów może być bezbolesne - nawet osobom o niskiej tolerancji na ból. Dobry dentysta, jakim jest lekarz stomatolog Magdalena Leszczyńska przyjmująca swoich pacjentów w Poznaniu, to przede wszystkim fachowiec z doświadczeniem pracujący na nowoczesnej aparaturze. Nasza placówka ma do zaoferowania pełen zestaw zabiegów: od leczenia i wybielania zębów, przez profilaktykę, aż po leczenie kanałowe i profesjonalne podejście do kobiet ciężarnych. W razie potrzeby i na życzenie pacjenta stosowane jest nowoczesne i bezbolesne znieczulenie komputerowe.
Zabiegi ortopedyczne
W ramach działalności naszego prywatnego szpitala, wykonujemy także operacje, które mają przywrócić sprawność w uszkodzonych narządach ruchu. Zabiegi ortopedyczne często polegają na rekonstrukcji zerwanych więzadeł, osadzeniu endoprotezy, oczyszczaniu stawu, czy też przestawieniu kości. Sanvimed to miejsce, w którym mogą Państwo umówić się na konsultacje specjalistyczną. Lekarz po zbadaniu stanu zdrowia pacjenta może go skierować na jedną z operacji, które wykonujemy w naszym szpitalu. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów na raty.
Łóżka medyczne
Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem do ośrodków rehabilitacyjnych, opieki i ochrony zdrowia, a także mieszkań i domów prywatnych naszych Klientów, wyjątkowe łóżka medyczne. Gold-Med to dystrybutor renomowanej firmy Prometal ELBUR, który w swojej ofercie posiada również szafki, stoliki, komody oraz meble obiektowe, w tym szafy oraz stoły jadalne. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków zarówno osobom chorym, jak i ich opiekunom, czy członkom rodziny.
Skolioza leczenie
Witamy w Centrum Medycznym Karpacz. Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON są bardzo atrakcyjną ofertą dla osób niepełnosprawnych, których nie stać na korzystanie z ofert prywatnych sanatoriów. My współpracujemy z instytucjami wspomagającymi osoby chore. Oferujemy leczenie pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, psychicznymi, okulistycznymi, jak i z problemami z kręgosłupem, w tym skoliozą. Prowadzimy również rehabilitację kobiet po mastektomii. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów udziału w programie dotacji.
Leczenie kanałowe Wrocław
Dentalest to m.in. wyjątkowy salon kosmetyczny, znajdujący się we Wrocłąwiu. Każda kosmetyczka pełniąca tutaj swoje obowiązki zadba o Państwa najwyższy komfort, jak również o odpowiedni klimat zabiegu. Nasz gabinet jest miejscem, w którym każde ciało zyska nieocenioną pomoc w zakresie relaksu, odprężenia i ujędrnienia. Jeśli chcą Państwo poczuć czym tak naprawdę jest przyjemność zapraszamy do naszego salonu.
© www.innowrota.pl.