Kluby sportowe, siłownie

Trenażery rowerowe
Wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu powinni zwrócić uwagę na ofertę naszego sklepu internetowego. Oprócz szerokiego wyboru akcesoriów dla bicykli znajdziecie tutaj również trenażer rowerowy, który charakteryzują się dużą stabilnością oraz łatwością obsługi. Dowiedz się więcej na naszej witrynie internetowej.
Hantle
Sport to zdrowie, więc staramy się wspierać aktywne osoby, oferując im między innymi najbardziej profesjonalne wyposażenie siłowni. Zapraszamy państwa do zakupu wymarzonych maszyn oraz akcesoriów, aby stworzyć salę treningową we własnym domu, a także zachęcamy do zapoznania się z wyposażeniem wszystkie te osoby, które posiadają profesjonalny klub. Atlasy, ławki do ćwiczeń, sztangi czy hantle z całą pewnością zaspokoją wasze potrzeby, a ich niskie ceny sprawią, że wybierzecie wyroby dostosowane do swoich potrzeb.
Klocek do jogi
Posiadamy akcesoria do ćwiczeń gimnastycznych. W ofercie znajduje się klocek do jogi wykonany z naturalnego materiału o wymiarach 22x14x7 cm. Sprawdzi się podczas skręcania, balansowania i rozciągania. Posiada 3 opcje wysokości, które można dostosować do konkretnego ćwiczenia. Należy czyścić go za pomocą wody.
© www.innowrota.pl.