Rozwiązania dla biznesu

Szkolenie BRC
Rynek brytyjski nie należy do najłatwiejszych do zdobycia. Jednym z niezbędnych warunków, aby Państwa żywność trafiła na półki sieci handlowych na Wyspach jest spełnienie odpowiednich standardów. Dlatego nasza firma przeprowadza szkolenia BRC, które pozwolą wdrożyć wszelkie wymagania stawiane przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów. Mowa tutaj o normach w produkcji spożywczej, obejmujących magazynowanie, transport oraz kontrolowanie żywności. Dzięki naszym szkoleniom i audytom, będą Państwo gotowi rozszerzyć swoje usługi o kolejnych zagranicznych odbiorców.
kantory w Szczecinie
Wyjeżdżając na wakacje, warto część pieniędzy wymienić na obcą walutę jeszcze w kraju ojczystym. Należące do firmy kantory w Szczecinie gwarantują bezpieczną wymianę walut po najlepszych, aktualnych kursach. Dostępne możliwości wymiany na euro, dolary amerykańskie, funty brytyjskie oraz franki szwajcarskie.
sztabka złota na komunię
Wyjątkowy prezent na każdą okazję powinien charakteryzować się przede wszystkim dużą uniwersalnością. Sztabka złota na komunię taka właśnie jest. To idealny podarunek dla każdego dziecka, który nauczy go inwestowania w odpowiednie dobra. Nasza mennica przygotowała wiele rozwiązań, które z pewnością się spodobają.
kantor Bydgoszcz
Chcesz wymienić walutę? Sprawdź tabelę z kursami na naszej stronie internetowej i przekonaj się, że u nas się to opłaca! Nasz kantor w Bydgoszczy zajmuje się skupem i sprzedażą walut. Umożliwiamy także negocjacje cen. Dostępne u nas waluty to dolar amerykański, euro, funt brytyjski, frank szwajcarski, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona duńska, korona norweska oraz korona szwedzka.
Audyt finansowy
W naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne usługi świadczone dla licznych przedsiębiorstw. Znajdziecie w nim Państwo między innymi profesjonalnie wykonywany przez naszych specjalistów audyt finansowy w Państwa firmie. Prowadzony audyt finansowy to kompleksowe działania umożliwiające uzyskanie analizy, oceny oraz prognozy.
© www.innowrota.pl.