Rozwiązania dla biznesu

Doradcy podatkowi
W Warszawie działają liczne kancelarie, a jedną z nich jest ta prowadzona przez Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa. Usługi są skierowane do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Ich zakres obejmuje doradztwo podatkowe, pomoc w sprawach rodzinnych, gospodarczych, dotyczących ubezpieczeń i odszkodowań.
Oprogramowanie dla gastronomii
Prowadzenie własnej działalności handlowo-usługowej musi być również zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów oraz wymaganiami, jakie związane są z tego typu działalnością. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych urządzeń fiskalnych. W ofercie sklepu firmy Kozioł odnajdą Państwo przede wszystkim doskonałe, nowoczesne oraz proste w obsłudze kasy i drukarki. Sprzedaż tego wyposażenia pozwala nam mieć pewność, że dostarczamy Państwu solidnego wsparcia, które na pewno przełoży się na podwyższenie jakości obsługi.
Biuro rachunkowe Wrocław cennik
Jesteśmy doświadczoną firmą - oferujemy usługi księgowe (Wrocław) na najwyższym poziomie. Zaufanie klientów zdobyliśmy sumiennością, jaką wkładamy w w realizowanie każdego zadania. To sprawia, że ci, którzy do tej pory zdecydowali się na współpracę z nami, byli z niej całkowicie zadowoleni. Dołącz do nich - zdecyduj się na najlepsze usługi księgowe we Wrocławiu.
Księgowa Białystok
Nie ma potrzeby aby przedsiębiorca osobiście tracił czas i energię na realizowanie biurokratycznych obowiązków w postaci wypełniania deklaracji czy składania różnego rodzaju druków. Wyręczyć może go w tym księgowa. Białystok jest siedzibą biura rachunkowego MirJan, które od wielu lat zajmuje się obsługą podatkową przedsiębiorców.
Ubezpieczenia AC
Oferujemy ubezpieczenia AC od uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży pojazdu. W naszej firmie ubezpieczenia autocasco obejmują każdą z wymienionych sytuacji, jesteś więc maksymalnie zabezpieczony przed każdym wypadkiem. Posiadamy zarówno ubezpieczenia dla samochodów, jak i pozostałych pojazdów mechanicznych, dzięki czemu każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Aby obliczyć wysokość składki ubezpieczenia AC wystarczy skontaktować się z doradcą, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę w zależności od wybranego zakresu.
Szkolenie BRC
Rynek brytyjski nie należy do najłatwiejszych do zdobycia. Jednym z niezbędnych warunków, aby Państwa żywność trafiła na półki sieci handlowych na Wyspach jest spełnienie odpowiednich standardów. Dlatego nasza firma przeprowadza szkolenia BRC, które pozwolą wdrożyć wszelkie wymagania stawiane przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów. Mowa tutaj o normach w produkcji spożywczej, obejmujących magazynowanie, transport oraz kontrolowanie żywności. Dzięki naszym szkoleniom i audytom, będą Państwo gotowi rozszerzyć swoje usługi o kolejnych zagranicznych odbiorców.
Data governance
Optymalne wykorzystanie dostępnych danych oraz potencjału kadry pracowniczej jest kluczowe w kontekście podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Dzięki data governance zaczniesz świadomie opierać się na posiadanych informacjach. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie realiów polskiego rynku.
wynajem pracowników z Ukrainy
Chcesz powiększyć kadrę w swoim przedsiębiorstwie budowlanym? Szukasz osób na posadę tymczasową w gospodarstwie? Nasza firma prowadzi wynajem pracowników z Ukrainy - proponujemy szereg usług (payroll, leasing). Pomagamy w cudzoziemcom w rekrutacji i zdobyciu legalnego zatrudnienia w Polsce. Zajmujemy się formalnościami i dokumentami, co odciąża przedsiębiorców od tych obowiązków.
kantory w Szczecinie
Wyjeżdżając na wakacje, warto część pieniędzy wymienić na obcą walutę jeszcze w kraju ojczystym. Należące do firmy kantory w Szczecinie gwarantują bezpieczną wymianę walut po najlepszych, aktualnych kursach. Dostępne możliwości wymiany na euro, dolary amerykańskie, funty brytyjskie oraz franki szwajcarskie.
Opinie Grupy Pracownia Finansowa
Co zrobić, by nie odczuć gospodarczych skutków pandemii koronawirusa? Jak zabezpieczyć nadwyżki kapitału przed inflacją? Opinie Grupy Pracownia Finansowa oraz wyniki za miniony rok są jednoznaczne - inwestycje grupowe naprawdę się opłacają. Eksperci proponują lokatę kapitału na rynku zarówno nieruchomości, jak i energii odnawialnej.
Odzyskiwanie należności Częstochowa
Odzyskiwanie należności dla wielu osób jest problematyczne. Problemem bardzo często jest brak chęci współpracy ze strony dłużnika. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z narzędzi, którymi w świetle prawa dysponuje profesjonalnie przeprowadzona windykacja długów. Nasza firma z Częstochowy jest w stanie zająć się takimi zadaniami.
© www.innowrota.pl.