Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

Śpiworki Slumbersac
W asortymencie naszego sklepu znajdują się śpiworki Slumbersac w kroju klasycznym i ze stópkami. Użyte w ich produkcji materiały posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty, dzięki czemu będą w stu procentach bezpieczne dla Twojego dziecka. W sprzedaży posiadamy sześć rozmiarów, od wieku niemowlęcego do 10 lat.
sklep dziecięcy
Internetowy sklep dziecięcy Momaju to idealne miejsce dla wszystkich Rodziców, które chcą zapewnić swojej pociesze najlepsze warunki. Proponujemy przede wszystkim najlepszej jakości zabawki i akcesoria. Funkcjonalne krzesełka, naczynia, akcesoria do kąpieli pozwalające na komfortowy odpoczynek każdej pociechy. Kolorowe i edukacyjne zabawki zapewniają frajdę i naukę. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego klienta. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!
kocyki z wełny merino
W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorodne tekstylia dla dzieci. Dostępne są ciepłe i bardzo przyjemne w dotyku kocyki z wełny merino. Proponujemy modele standardowe lub kokony w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, które zapewnią maluchowi komfort oraz odpowiednią temperaturę.
położna środowiskowa Poznań
Czas Waszego spotkania z maluszkiem zbliża się wielkimi krokami? Położna środowiskowa pomoże Wam w pierwszych tygodniach adaptacji noworodka. Oferujemy usługi na terenie Poznania i okolic. W zakres naszych działań wchodzi: refundowana szkoła rodzenia, wizyty patronażowe oraz dodatkowe spotkania edukacyjne. Jesteśmy po to, by wspierać młodych rodziców podczas pierwszych chwil spędzanych z swoim dzieckiem.
Drewniane zabawki
Naszą pasją są dzieci oraz ich wielopłaszczyznowy rozwój. W sklepie, który stworzyliśmy odnajdziesz drewniane zabawki i inne atestowane produkty z ekologicznych materiałów; klocki, puzzle czy książeczki. Każdy z naszych artykułów przechodzi dokładną selekcję. Wybieramy tylko te wyroby, które stanowić będą źródło kreatywnej rozrywki dla twojej pociechy. Chcemy, by malec podczas swoich harców równocześnie się rozwijał.
Retoryka ćwiczenia dla dzieci
Marzysz o tym, aby przemawiać do ludzi bez stresu? Chciałbyś wygłaszać zachwycające mowy? Zapisz się na nasz kurs dla dzieci i młodzieży. Tematyką szkolenia jest teoretyczna oraz praktyczna retoryka. Ćwiczenia pomogą Ci się przełamać i nabrać pewności siebie, a teoria sprawi, że nauczysz się, jak skutecznie planować i wygłaszać przemowy.
Pościel dla noworodka
Małe dzieci przesypiają większość dnia, dlatego wybierając pościel dla noworodka należy zwrócić szczególną uwagę na materiały, z których została wykonana. Uszyte z naturalnej bawełny kołderki i poduszki, które znajdą Państwo w naszej ofercie są odpowiednio ciepłe i pozwolą skórze małego dziecka swobodnie oddychać.
Materiały dla nauczycieli
Nauka poprzez zabawę to jedna z najlepszych metod. Warto je wprowadzić przy szczególnych okazjach, na przykład przy Wielkanocy, Dniu Mamy i Taty. W naszym asortymencie znajdziesz więc materiały dla nauczycieli takie jak szablony, dekoracje, zadania, gry, malowanki, ciekawostki, puzzle, skreślanki, plakaty.
© www.innowrota.pl.