Kolonie dla dzieci, Obozy integracyjne

Śpiworki Slumbersac
W asortymencie naszego sklepu znajdują się śpiworki Slumbersac w kroju klasycznym i ze stópkami. Użyte w ich produkcji materiały posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty, dzięki czemu będą w stu procentach bezpieczne dla Twojego dziecka. W sprzedaży posiadamy sześć rozmiarów, od wieku niemowlęcego do 10 lat.
sklep dziecięcy
Internetowy sklep dziecięcy Momaju to idealne miejsce dla wszystkich Rodziców, które chcą zapewnić swojej pociesze najlepsze warunki. Proponujemy przede wszystkim najlepszej jakości zabawki i akcesoria. Funkcjonalne krzesełka, naczynia, akcesoria do kąpieli pozwalające na komfortowy odpoczynek każdej pociechy. Kolorowe i edukacyjne zabawki zapewniają frajdę i naukę. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu każdego klienta. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!
kocyki z wełny merino
W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorodne tekstylia dla dzieci. Dostępne są ciepłe i bardzo przyjemne w dotyku kocyki z wełny merino. Proponujemy modele standardowe lub kokony w atrakcyjnych wariantach kolorystycznych, które zapewnią maluchowi komfort oraz odpowiednią temperaturę.
Akcesoria dziecięce
Jak sprawić, by wszystkie potrzebne do pielęgnacji akcesoria dziecięce znalazły się w tym samym miejscu? Polecamy zakup organizera do łóżeczka, z tkaniny łączącej bawełnę, poliester i włókninę silikonową. Gotowy materiał jest miękki w dotyku, włóknina zapobiega namnażaniu się bakterii. Do zachowania porządku.
gryzaki dla niemowląt
Ząbkowanie jest bardzo przykrym i bolesnym procesem. Każdy rodzic chce ułatwić dziecku wyżynanie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą państwo gryzaki dla niemowląt, które dzięki miękkim wypustkom mogą przyjemnie masować obolałe dziąsełka i przynosić maleństwu ulgę. To obowiązkowy element wyprawki dla noworodka.
położna środowiskowa Poznań
Czas Waszego spotkania z maluszkiem zbliża się wielkimi krokami? Położna środowiskowa pomoże Wam w pierwszych tygodniach adaptacji noworodka. Oferujemy usługi na terenie Poznania i okolic. W zakres naszych działań wchodzi: refundowana szkoła rodzenia, wizyty patronażowe oraz dodatkowe spotkania edukacyjne. Jesteśmy po to, by wspierać młodych rodziców podczas pierwszych chwil spędzanych z swoim dzieckiem.
Drewniane zabawki
Naszą pasją są dzieci oraz ich wielopłaszczyznowy rozwój. W sklepie, który stworzyliśmy odnajdziesz drewniane zabawki i inne atestowane produkty z ekologicznych materiałów; klocki, puzzle czy książeczki. Każdy z naszych artykułów przechodzi dokładną selekcję. Wybieramy tylko te wyroby, które stanowić będą źródło kreatywnej rozrywki dla twojej pociechy. Chcemy, by malec podczas swoich harców równocześnie się rozwijał.
© www.innowrota.pl.