Artyści, Kreowanie

Fotograf Białystok
Niektóre wydarzenia w życiu zdarzają się tylko raz, chcielibyśmy jednak na zawsze zachować towarzyszące im emocje. Fotograf Izabela Guzowska proponuje uwiecznienie wyjątkowych chwil w ramach sesji brzuszkowej czy noworodkowej, a także innych rodzinnych i nie tylko uroczystości. Realizuje również sesje tematyczne, rodzinne.
Organy cyfrowe
Dzięki naszej ofercie, każda osoba zarządzająca świątynią, będzie mogła zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Organy cyfrowe sprawdzą się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak i zabytkowych kościołach. Możliwe jest również zaopatrzenie się w prospekty piszczałkowe, które pozwolą na oprawę muzyczną każdego nabożeństwa.
fotografia na porcelanie
Poszukujesz pomysłu na stworzenie niezapomnianej pamiątki dla swojej drugiej połówki lub bliskiej rodziny? Fotografia na porcelanie, szkle czy krysztale to wyjątkowe rozwiązanie, które umożliwi wydruk 3D lub 2.5D. Wspomniane produkty mają zwiększoną odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz wyróżniają się idealnie odwzorowanymi kolorami.
współczesna literatura faktu
Na półkach naszej wirtualnej księgarni znalazło się bardzo dużo miejsca na prawdziwe wydarzenia, realne problemy, które opisuje literatura faktu. Wśród proponowanych tytułów wydawniczych znajdują się pozycje kultowe, doceniane przez liczne grono czytelników, jak też nowe pozycje, świeżych autorów. Asortyment tego gatunku obejmuje między innymi reportaże, wywiady, felietony, eseje i szereg innych form literackich, które pozwalają pisać o życiu pięknie i prawdziwie. Chętnie podpowiemy, który z tytułów może odpowiadać Waszym gustom.
© www.innowrota.pl.