Artyści, Kreowanie

Fotobudka
Chcesz, aby organizowana przez Ciebie uroczystość była niezapomniana? Postaw na wyjątkową rozrywkę, jaką będzie w stanie zapewnić Ci nasza fotobudka! Batosz Wojciechowski wynajmuje urządzenie, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil będziecie mogli cieszyć się fantastycznymi zdjęciami, które nawet po latach przypomną Wam o pięknych chwilach.
kalendarz personalizowany
Jednym z ciekawszych sposobów wykorzystania swoich zdjęć jest umieszczenie ich na przedmiotach codziennego użytku. W ten sposób tworzy się niepowtarzalne podarunki, które przypominać będą wybrane chwile lub też najważniejsze osoby w Twoim życiu. Przedsiębiorstwo nasze poleca między innymi fotokalendarz, który zmieni zwykły przedmiot we wspomnienie... lub po prostu doskonale go urozmaici i wyróżni. Sprawdź jak prosto stworzyć swoje fotokalendarze poprzez stronę internetową i edytor i skorzystaj z atrakcyjnych cen.
Zespół muzyczny na wesele
Różnorodność, elastyczność, utwory z różnych gatunków (od klasyki, przez rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej), mocne przesłanie - to nasze główne cechy. Zespół muzyczny na wesele musi nie tylko umieć zabawić odpowiednio gości, ale także dopasowywać utwory do danego momentu i chwili, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.
© www.innowrota.pl.