Artyści, Kreowanie

Zespół muzyczny na wesele
Różnorodność, elastyczność, utwory z różnych gatunków (od klasyki, przez rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej), mocne przesłanie - to nasze główne cechy. Zespół muzyczny na wesele musi nie tylko umieć zabawić odpowiednio gości, ale także dopasowywać utwory do danego momentu i chwili, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.
Fotograf Białystok
Niektóre wydarzenia w życiu zdarzają się tylko raz, chcielibyśmy jednak na zawsze zachować towarzyszące im emocje. Fotograf Izabela Guzowska proponuje uwiecznienie wyjątkowych chwil w ramach sesji brzuszkowej czy noworodkowej, a także innych rodzinnych i nie tylko uroczystości. Realizuje również sesje tematyczne, rodzinne.
Organy cyfrowe
Dzięki naszej ofercie, każda osoba zarządzająca świątynią, będzie mogła zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Organy cyfrowe sprawdzą się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak i zabytkowych kościołach. Możliwe jest również zaopatrzenie się w prospekty piszczałkowe, które pozwolą na oprawę muzyczną każdego nabożeństwa.
świece sojowe
Do produkcji naszych naturalnych wyrobów wykorzystujemy wyłącznie dary środowiska przyrodniczego. Oferujemy świece sojowe, które wykonane są z niemodyfikowanego genetycznie wosku. Znajdują się w szklanym pojemniczku i posiadają jeden knot. Wyjątkowy zapach zapewniają ekologiczne olejki eteryczne, uwalniające aromat cytrusów, sosny i cynamonu.
zajęcia online dla dzieci
Nasze pociechy już od kilku, bądź kilkunastu miesięcy życia przejawiają większe zainteresowanie danym tematem, np. dinozaurami. Z czasem są to rzeczy bardziej zaawansowane, które wymagają odpowiedniego sprzętu. Tak jest w przypadku fotografii. Pierwsze zdjęcia, które robią telefonem, mogą mieć w sobie ogromny potencjał. Dlatego też oferuję zajęcia online dla dzieci. Dowiedzą się, jak działa aparat, jakie ma ustawienia i wiele innych.
© www.innowrota.pl.