Artyści, Kreowanie

Zespół muzyczny na wesele
Różnorodność, elastyczność, utwory z różnych gatunków (od klasyki, przez rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej), mocne przesłanie - to nasze główne cechy. Zespół muzyczny na wesele musi nie tylko umieć zabawić odpowiednio gości, ale także dopasowywać utwory do danego momentu i chwili, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.
Fotograf Białystok
Niektóre wydarzenia w życiu zdarzają się tylko raz, chcielibyśmy jednak na zawsze zachować towarzyszące im emocje. Fotograf Izabela Guzowska proponuje uwiecznienie wyjątkowych chwil w ramach sesji brzuszkowej czy noworodkowej, a także innych rodzinnych i nie tylko uroczystości. Realizuje również sesje tematyczne, rodzinne.
Organy cyfrowe
Dzięki naszej ofercie, każda osoba zarządzająca świątynią, będzie mogła zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Organy cyfrowe sprawdzą się idealnie zarówno w nowoczesnych, jak i zabytkowych kościołach. Możliwe jest również zaopatrzenie się w prospekty piszczałkowe, które pozwolą na oprawę muzyczną każdego nabożeństwa.
zajęcia online dla dzieci
Nasze pociechy już od kilku, bądź kilkunastu miesięcy życia przejawiają większe zainteresowanie danym tematem, np. dinozaurami. Z czasem są to rzeczy bardziej zaawansowane, które wymagają odpowiedniego sprzętu. Tak jest w przypadku fotografii. Pierwsze zdjęcia, które robią telefonem, mogą mieć w sobie ogromny potencjał. Dlatego też oferuję zajęcia online dla dzieci. Dowiedzą się, jak działa aparat, jakie ma ustawienia i wiele innych.
wydruki
Nasze obrazy uświetnią przestrzeń Twojego domu, mieszkania czy biura. Oferujemy wydruki artystyczne i inne wielkoformatowe dekoracje. Barwne płótno, opowiadające konkretną historię i przyciągające oko oryginalnymi kształtami, potrafi zupełnie zmienić wygląd pomieszczenia. Warto również dobrać do niego odpowiednią ramę.
gdzie wydać książkę
Zastanawiasz się, gdzie wydać książkę? Zachęcamy, by zadanie to powierzyć naszemu zespołowi. Zajmiemy się korektą i redakcją tekstu, zaprojektowaniem okładki i przygotowaniem publikacji do druku. Wśród naszych usług znajduje się self-publishing, ghost-writing, a także możliwość zlecenia artykułów na zamówienie. Zapraszamy!
© www.innowrota.pl.